باربری شرق تهران حمل بار و اثاثیه منزل با قیمت مناسب در شرق تهران فوری

باربری شرق تهران منصف ترین باربری در شرق تهران : 

  باربری شرق تهران آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات باربری و بسته بندی ویژه هر گونه بار و اسباب اثاثیه منزل در تمامی محدوده های شرق تهران با ماشین های مخصوص باربری (کامیون , خاور , نیسان , وانت بار ) می باشد . خدمات باربری شرق تهران به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل به مشتریان عزیز ارائه می شود و شهروندانی که در محدوده شرق تهران می باشند هر زمان از شبانه روز که نیاز به جابجایی و بسته بندی بار و یا اسباب اثاثیه منزل و ..  را داشته باشند می توانند با شمارهای ما تماس گرفته و ماشین های مخصوص بارشان را سفارش داده و در اسرع وقت همکاران ما در محل موردنظر حضور پیدا کرده و خدمات باربری به نحوه احسن انجام می دهند .

شماره تماس : 22881821 || 22900849 || 22903302

در ضمن علاوه بر سفارش ماشین , میتوانید از مشاوره رایگان ما در جهت اسباب کشی یا حمل بار بدون دردسر و آسان هم استفاده کنید . بااربری ما آماده ارائه مناسب ترین و منصفانه ترین تعرفه های حمل نقل و بسته بندی در منطقه شرق تهران می باشد لطفا جهت اطلاع از قیمت ها یا با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و یا از بخش تعرفه های در منو سایت از قیمت های ما دیدن فرمایید .

 

باربری در شرق تهران

خدمات ویژه باربری شرق تهران :

باربری ما دارای سابقه چندین ساله در امر حمل نقل و بسته بندی در تهران می باشد و در این مدت خدمت به شهروندان سعی کرده ایم با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز اارئه کنیم تا علاوه بر جلب رضایت مشتری , آنها را جزو مشتری های دائمی شرکت خود کنیم . وجود شما باعث دلگرمی و افزایش کیفیت خدمات ما می شود و در راستای آن باعث توسعه کسب و کار  باربری ملل بار میشود. خدمات باربری شرق تهران عبارت اند از :

1 – حمل نقل آسان , سریع , مطمئن و کاملا تضمینی به تمام نقاط تهران (شرق , غرب , شمال , جنوب و مرکز شهر )

3 – ارائه مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت ها وتعرفه های جابجایی و بسته بندی در شرق تهران (تماس بگیرید)

4 – بیمه نامه کامل حمل بار و پرداخت کامل هزینه خسارت احتمالی وارد شده به بار هنگام جابجایی و بسته بندی توسط  همکاران ما

5 – استفاده از کارگران و رانندگان با تجربه و با اخلاق در امر جابجای حمل و بسته بندی  بار

6 – حمل و بسته بندی هر گونه بار همچون حمل جهیزیه عروس , مبلمان , میز صندلی کمد , انواع یخچال ….

7 – دادن مشاوره رایگان به شهروندان عزیزی که نیاز به مشاوره در جهت حمل راحت و بدون دردسر بارشان دارنند

8 – بسته بندی اصولی و حرفه ای  بار و اسباب اثاثیه منزل توسط افراد مجرب (از نمونه کارها دیدن بفرمایید)

نحوه سرویس دهی در شرق تهران :

توجه : جهت اطلاع بیشتر در مورد سرویس دهی  , خدمات و نحوه انجام انها توسط باربری شرق تهران با شمارهای موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شمارا راهنمایی بفرمایند .  اگر نیاز به حمل بار یا اسباب اثاثیه منزل خود را دارید می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس گرفته و از بین ماشین های  باربری ماشین مخصوص بارتان را شفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت در محل گفته شده با اکیپ افراد مجرب حضور پیدا کرده و اقدام به بسته بندی و جابجایی بارتان کنند .

پس از بسته بندی و حمل به داخل ماشین همکاران ما دقت و اطمینان بارتان را در مقصد تخلیه کرده و با دقت و تمیزی بارتان را چیدمان  می کنند . در ضمن خیالتان از سالم رسیدن و نشکستن بارتان راحت باشد چون همکاران ما افراد مجرب هستند و کار بسته بندی و حمل بار را به درستی و دقت انجام می دهند تا آسیبی به بارتان وارد نشود اما در صورت آسیب احتمالی به بارتان باربری ما تمامی خسارت واردش ده را پرداخت می کند . پس به کار ما اعتماد کنید 

شعبات ما : 

شعبه :  باربری سعادت اباد حمل بار و حمل اثاثیه منزل در سعادت آباد ۲۲۸۸۱۸۲۱

شعبه : باربری ظفر حمل بار و اثاثیه منزل باخدمات ویژه و قیمت مناسب ۲۲۹۰۰۸۴۹

شعبه : باربری یوسف آباد سفارش آنلاین حمل بار در یوسف آباد 88784368
شعبه :
شعبه :

شماره تماس باربری شرق تهران :

شمارهای زیر در تمامی روزهای هفته در دسترس مشتریان عزیز می باشد و هر زمان حتی در روزهای تعطیل که نیاز به جابجایی و بسته بندی داشته باشند می توانند با شمارهای ما تماس گرفته و ماشین مخصوص بارشان را سفارش دهند و پس از سفارش همکاران ما در اسرع وقت در محل مورد نظر حضور پیدا می کنند و خدمات باربری را به نحوه احسن انجام می دهند .

شماره شرق تهران :  22900849

شماره غرب تهران :  44449118  || 44362934

شمال تهران : 22881821 || 22900849 || 22903302

مرکز تهران : 88784368

مدیریت بارربری (کرمی ) : 09128105191

 

 

 

 

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید